abone ol: Makale | Yorum

Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyorum

0 yorum
Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyorum

Kurban Bayramı yaklaşırken, kimlerle görüşebileceğiz, hediye olarak ne alsak diye düşünür oldum ben. Umarım görüştüğümüz insanlar için de, kendimiz için de sağlık açısından bir sıkıntıya dönüşmez bayram günleri.

Bu bayramda bir miniğe hediye etmek istedim 6 kitaplık şu seti: Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyorum.

Kitabın yayın kurulunda pedagog, çocuk gelişimi uzmanı, rehber öğretmen, psikolog var. Ben açıkçası eğlensin, zaten öğrenir diye de düşünüyorum. Kitapların her birinin kapağında, içindeki etkinliklerin ne tür fayda sağlayacağı da başlıklar halinde verilmiş: Örüntü mantığını kavrama, aile ile kaliteli vakit geçirme, çözüm odaklı analitik düşünme becerileri vs. gibi…

Kitapların her biri farklı bir alana ağırlık vermiş: Çizgi Çalışmaları, Matematik, Renk ve Şekiller, Hayvanlar, Taşıtlar, Meyve Sebzeler gibi. İçerisini karıştırınca hoş etkinlikler görüyorsunuz. Bu aralar gözüm çizimlere daha dikkat ediyor. Çizimleri de güzel.

Miniklerin kalemle, boya ile, keserek, bularak, işaretleyerek bir şeyler yapabileceği hem de öğrenebileceği bir set istiyorsanız, sizin için de şuraya bırakalım.

Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyorum

Yayına Hazırlayan: Canan Öztürk

Grafik Tasarım: Esra Altan

1.Baskı: Ocak, 2020

Okul Öncesi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: